İLETİŞİM FORMU
 
 
 
 
 
            

İletişim Bilgileri

Pancarlı Mahallesi 58023 Nolu Sokak No:5 Şehitkamil / GAZİANTEP

Telefon : +90 342 444 21 17
Fax : +90 342 215 34 62
Eposta : info@kantarinsaat.com.tr

Ayrıcalıklı bir yaşam sizi bekliyor

Konforlu lobi, çocuk oyun alanı, şelale, kamelya, çok amaçlı toplantı salonu, kapalı otopark ve eksiksiz bir site yaşamından daha fazlasının mümkün olduğu, 380 m2 olan dairelerde muhteşem manzara zevkini sizlerde yaşayın. Tertemiz havası ve panoramik manzarası ile Ottoman Towers’daki dairelerde akıllı ev otomasyonları ile tek bir dokunuşla yaşamınıza yön verin.


“Güvenliğiniz her şeyden önce gelir”
Güvenliğiniz en üst seviyede tutuldu. Son deprem yönetmenliğine uygunluğu, daire içerisindeki duman ve gaz dedektörleri, su dedektörleri,7/24 güvenlik ve lazer sistemi ile site içerisinde izinsiz girişlerde devreye giren lazerli hareket sensörleri güvenlik ve daha pek çok güvenlik sistemi kötü sürprizlerle karşılanmamanız için tasarlandı.


JENERATÖR
Elektrik gittiğinde jeneratör sistemi anında devreye girerek sitenin hiçbir yerinde sorun yaşamayacaksınız.


Lobi
Modern tasarım çizgileri lobide de kendini gösteriyor. Aydınlık ve ferah girişi ile sizleri karşılayan Ottoman Towers konforlu lobisi sizleri etkileyecek.


Akıllı ev otomasyonu
Kişisel yaşam alanlarında yüksek güvenlik, ekonomik verim, kolaylık ve esneklik sağlayacak bu sistemler Aydınlatma otomasyonu, Güvenlik sistemleri, data sistemleri(internet), TV sistemleridir. İnternete bağlanan herhangi bir cep telefonu ile yâda herhangi bir bilgisayar ekranı üzerinden daire sahipleri evlerine bağlanıp bu güvenlik sistemlerini kontrol ve kumanda edebileceklerdir.


ISITMA VE SOĞUTMA (ROBUR SİSTEM)
Doğa ile dost teknolojik ileri iklimlendirme sistemleri ile daha az doğalgaz daha fazla verimli enerji elde edip yüksek oranda yakıt tasarrufu sağlayacaksınız. Ayrıca bu sistem ile 24 saat bedava sıcak su kullanacaksınız.

Özel günlerinizi ve toplantılarınızı organize edebilmeniz için size rahat ve geniş mekân sunuyoruz.

Kapalı otoparkta OGS/Otomatik geçiş sistemi ile araçlarınızı rahat ve güvenli bir şekilde park edebilirsiniz.


Hayatınıza hareket katın…
Sınırsız seçenekler dünyasında evrensel yaşam anlayışını Ottoman Towers’da bulacaksınız. Sosyal ve sportif olanaklardan yararlanacağınız Ottoman Towers’da sağlıklı bir yaşam için kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness salonunda kondüsyon bisikletinden koşu bandına her şey sizler için düşünüldü.